back

Testovanie školskej zrelosti

Škola klope na dvere našej škôlky.

29.01.2020

Keďže naši predškoláci nevedomky rastú a počet našich dní s nimi klesá, začíname premýšľať nad tým, čo všetko zaujímavé ich bude čakať v nasledujúcich rokoch. Jednou z týchto vecí je určite škola. Tohtoročné testovanie školskej zrelosti prebehlo v dvoch týždňoch. Naši predškoláci si potrápili hlavičky pri logike, jazykovom porozumení, koncentrácii, pamäti, zrakovom či sluchovom vnímaní. Tešilo nás keď sme videli, ako deti nadobudli prvý pozitívny dojem zo školského prostredia s iskričkou vzrušenia v očiach. Dúfajme, že im tam táto iskra zostane :)

More articles

07.03.2020

Oznam

Oznam vedenia školy Cambridge International School v súvislosti s výskytom Koronavírusu COVID-19 u rodinného príslušníka detí navštevujúcich naše školské zariadenie.