Oslavujme Deň detí!

Ráno plné čistého zábavného veselie

Oslavujme Deň detí!

Obdivovať tých, ktorí sú starší a majú viac skúseností ako my, je našou kľúčovou vlastnosťou, nevyhnutnou pre naše prežitie a rozvoj, ako jednotlivcov aj ako druhu. Preto deti neustále absorbuje informácie o tom, čo robíme dospelí alebo väčšie deti, či si to uvedomujeme alebo nie, a preto sa snažíme čo najviac implementovať túto koreláciu medzi veľkými a malými triedami. No, čo však nedostávame príliš často, je pomoc od VEĽKÝCH školákov!

Cambridge deti boli integrované do našich skupín a pomáhali nám učiteľom vychutnať si deň a mnohé, mnohé aktivity, ktoré boli pre nás pripravené. Tanec, hry, športové aktivity, chutné a zdravé občerstvenie a samozrejme, vatová cukrová vata! Nič sme si pre tento deň neodpustili, kedy deti a učitelia z našich materských škôl a Cambridge školy si užívali každú chvíľu z toho.