back

Fashion show

Móda je nášou vášňou.

17.01.2020

Fashion show je udalosť, ktorá nemá žiadne obmedzenia a všetky nápady sú vítané. Detské nápady sú prezenované na špeciálne vyrobenom červenom catwalku. Tento rok sme mali možnosť vidieť moderné tašky, kačacie topánky inšpirované príbehom O škaredom káčatku, masky vytvorené mramorovou technikou, galaktické tričká, futuristické doplnky na prázdniny na Mesiaci, upcycling designérske kúsky, mnohoraké doplnky, či nové klobúkové a gentlemenské trendy inšpirované Claudom Monetom. Vyzerá to tak, že nám rastie nová generácia módnych dizajnérov :)

More articles

07.03.2020

Oznam

Oznam vedenia školy Cambridge International School v súvislosti s výskytom Koronavírusu COVID-19 u rodinného príslušníka detí navštevujúcich naše školské zariadenie.